Контакт - Xizi лифт копродукции, Ltd
Панорамски лифт, на товар лифт, Комерцијална ескалатор движат пешачка патека, кревет Elevator- Xizi
Јазик
ЗА XIZI

XIZI ELEVATOR CO., LTD

адреса

XIZI лифт Индустриски парк, бр 2329 Наука и технологија Ave., Lin'an економска развојна зона, Хангжу, Кина 311305

Е-пошта

sales@xizielevator.com

телефон

Тел: 0571-87688768

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Copyright © 2017 XIZI лифт

WhatsApp Онлајн Chat!