развојот на историјата - Xizi лифт копродукции, Ltd
Панорамски лифт, на товар лифт, Комерцијална ескалатор движат пешачка патека, кревет Elevator- Xizi
Јазик
ЗА XIZI

XIZI го пренесува квинтесенција на концепт за развој лифт од сто години, наследува искуства и технологии на лифтот индустрија повеќе од 30 години, се држи до одржлив иновации и секогаш одржува посветен, специјализирани и концентрациона став за развој на бизнисот.

Со текот на годините, секој пат на искрена ракување со клиент, секој пат на тесна соработка со клиентите .... сите се на сведочењето на однапред XIZI е. Тоа е токму поради вистинска насмевка на секое време, XIZI брзо се реализира целта за зајакнување на меѓународната сцена од домашниот пазар.

Собирање на високи таленти на претпријатие операција и управување, професионални првата стапка интегрирани маркетинг таленти, моќен истражување и развој на производ таленти, како и искусни технологија и изградба таленти, тим XIZI е убеден донесе сигурен насмевки на сите делови на светот.

Во 2016 година, успешно лансираше разни нови производи, вклучувајќи диск тип ултра-тенок мотор и Виктор МНР (T) со лифт машина соба, XEC-6000 за контрола на-диск интегрирана безбедна ескалатор.

Во 2015 година, XIZI индустриски парк свети во индустријата, награден со титула на топ-100 претпријатие во Жеџијанг покраината.

Во 1997 година, XIZI OTIS лифт копродукции, Ltd беше официјално основана.

Во 1996 година, "XIZI" заигра на број 1 национален бренд на домашниот пазар.

Во 1993 година, XIZI извезуваат прв лифт во Виетнам.

Во 1981 година, XIZI лифт беше официјално основана.

 

product002

Copyright © 2017 XIZI лифт

WhatsApp Онлајн Chat!