Na kontaktoni - Xizi Elevator Co., Ltd
Panoramic Ashensor, Ashensor Cargo, Commercial shkallë lëvizëse, Moving vendkalim, krevat Elevator- Xizi
Gjuhe
RRETH Xizi

Xizi ASHENSOR CO., LTD

Adresë

Xizi Ashensor Industrial Park, nr 2329 Shkencës dhe Teknologjisë Ave., Lin'an Zona e Zhvillimit Ekonomik, Hangzhou, China 311305

E-mail

sales@xizielevator.com

telefon

Tel: 0571-87688768

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Copyright © 2017 Xizi Ashensor

WhatsApp Online Chat!