Панорамски лифт, на товар лифт, Комерцијална ескалатор движат пешачка патека, кревет Elevator- Xizi
Јазик
西子产品ПРОИЗВОД

Панорамски соба лифт машина за помалку од ОН VICTOR MRL (G)

Краток опис:

Совршен интеграција помеѓу патнички лифт и панорамски лифт го завршил последниот удар на модерни згради, што претставува совршена заедница на вештачката интелигенција. Во просторот флуктуација нагоре и надолу, можеме да уживаме во архитектонски слика, со чувство на удобност и задоволство, поднесена од страна на модерни објекти. Тоа може да се користат во различни видови на јавни места, како што е супер пазар, станица, аеродром, трговски центар, рекреативен центар и изложбена сала итн Главната Configur ...


детали за производот

Совршен интеграција помеѓу патнички лифт и панорамски лифт го завршил последниот удар на модерни згради, што претставува совршена заедница на вештачката интелигенција. Во просторот флуктуација нагоре и надолу, можеме да уживаме во архитектонски слика, со чувство на удобност и задоволство, поднесена од страна на модерни објекти. Тоа може да се користат во различни видови на јавни места, како што е супер пазар, станица, аеродром, трговски центар, рекреативен центар и изложбена сала итн

Главната конфигурација:

Капацитет: 800-1000KG

Брзина: 1.0-1.75m / s

Машина: VITO

Контролор: U-CON

операторот на врата: Jarless-един

COP: U-CF1200

заштита на врата: Светлина завеса


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Прашање Сега

    Copyright © 2017 XIZI лифт

    WhatsApp Онлајн Chat!